Twardy pokonany na starcie!

Twardy Świętoszów - Piast Zawidów - na starcie piast wygrywa 3:2 z wojskowymi!

Piłkarze Twardego strzelali w pierwszej połowie. Do 18. minuty prowadzili 2:0 z Piastem Zawidów. W 12. minucie gola strzelił st. szer. Marcin Łojko, a w 18. bramkę zdobył –z rzutu karnego –st. szer. Janusz Szkarapat. Świętoszowianie jednak fatalnie zagrali w dalszej części gry. Szybko roztrwonili dwubramkową przewagę. Do przerwy było 2:2. –Nasi piłkarze zamiast grać, czekali na to co zrobią rywale. A oni szybko wyrównali. Mieliśmy okazję zdobyć trzecią bramkę, ale nie wykorzystaliśmy tej szansy –mówi ppłk Mariusz Bolecki, prezes Twardego. –W końcówce spotkania goście sfaulowali naszego grającego trenera st. szer. Sebastiana Tylutkiego i ruszyli z kontrą na bramkę. W ostatniej akcji udało im się strzelić zwycięskiego gola –dodaje prezes.

Za tydzień Twardy będzie podejmował Victorie Ruszów, miejmy nadzieję, że w Ruszowie wojskowi nie popełnią już więcej błędów i umocnią tym samym swoja pozycje lidera!