Mecz ligowy: Twardy przegrywa z Leśną!

Nie najlepiej poszło drużynie Twardego. Twardy doznał trzeciej porażki w tym sezonie, a pierwszej na nowo oddanym do użytku stadionie w Świętoszowie. Wojskowi przegrali na własne życzenie. – Sprezentowaliśmy rywalom trzy gole. Goście mieli nawet okazję prowadzić 4:0, ale nie wykorzystali kolejnej stuprocentowej okazji do zdobycia bramki – mówi mł. chor. Władysław Sadowski, kierownik drużyny Twardego. – Za późno wzięliśmy się za odrabianie strat. Niestety, w doliczonym czasie gry zmarnowaliśmy kolejną „setkę”. Nie udało się nam zdobyć choćby punktu. Duża w tym zasługa bramkarza gości, który ewidentnie grał na czas już od pierwszej połowy. Dziwne, że pozwalał mu na to arbiter, który nawet nie ukarał go za to żółtą kartką – dodaje chorąży.

Goście po pierwszej połowie prowadzili 1:0. W 56. minucie strzelili drugiego gola, a kilka minut później trzeciego. W 74. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Paweł Rissmann. Chwilę później dziesiątego gola w tym sezonie strzelił kpr. Dariusz Łojko. Wojskowi ambitnie walczyli o jeden punkt. W końcówce nawet wszedł na boisko grający trener Twardego st. szer. Sebastian Tylutki. – Graliśmy osłabieni brakiem braci Szkarapatów. To spotkanie pokazało, jak oni są potrzebni całej drużynie. Szkoda punktów, ale walczymy dalej – twierdzi chor. Sadowski.

W najbliższą sobotę drużyna Twardego rozegra wyjazdowe spotkanie z Gryfem Gryfów Śląski.